Šiandien dauguma verslų veikia vien tik internete. Jei toks yra Jūsų verslas, tuomet turėtumėte užtikrinti, kad Jūsų biuro kompiuteriai yra puikios būklės. Yra tiek daug smulkmenų, kurios gali pridaryti daug žalos, jei tinkamai neprižiūrėsite savo kompiuterių. Nuo neskelbtinų duomenų ir dokumentų iki kenkėjiškų programų, kurios Jūsų prietaisus pavers nenaudojamais. Spąstų yra daugybė, tad Jums, kaip verslo savininkui, reikia viską išnaršyti. Štai keletas dalykų, kuriuos lengvai galite padaryti prižiūrėdami savo biuro kompiuterius.

Debesies palaikymas

Investicijos į debesų technologijas gali būti be galo naudingos Jūsų kompiuteriams. Viena vertus, tai neapsiribos Jūsų darbu tik su stacionariais biuro kompiuteriais. Jei Jums reikia keliauti darbo reikalais arba jei turite darbuotojų, kuriems dažnai reikia dirbti iš namų, tuomet būtinai turėtumėte investuoti į debesų technologijas.

Tai lengvai leistų visiems palaikyti ryšį, kad ir kur jie būtų. Galėtumėte turėti darbuotojų skirtingose ​​laiko juostose, bet vis tiek galėtumėte dirbti su tuo pačiu projektu ir dokumentais.

Vienas iš pagrindinių debesies sistemos privalumų yra jo padidintas saugumas. Kadangi prie jo galite prisijungti nuotoliniu būdu, dokumentus galite perkelti akimirksniu. Jei Jums bus pranešta, kad Jūsų verslas susidūrė su kibernetiniu išpuoliu, tuomet galėsite labai greitai perkelti svarbius dokumentus, kol dar nevėlu. Tik negalvokite, kad Jūs negalite tapti taikiniu vien todėl, kad esate smulkusis verslas. Apskaičiuota, kad 10 000 kibernetinių išpuolių susikoncentruoja būtent ties smulkiuoju verslu. Turite įsitikinti, kad esate tinkamai apsisaugoję.

Kenkėjiška programa

Kenkėjiškos programos kiekvieną dieną tampa vis sumanesnės. Turite būti tikri, kad visuomet esate kaip įmanoma geriau nuo to apsisaugoję. Savo darbuotojų švietimas apie kenkėjiškas programas yra nuostabus prevencinis įrankis, kad užtikrintumėte, jog darbuotojai per klaidą neinstaliuotų tokių programų į biuro kompiuterius. Trumpas pokalbis apie tai, kaip gali atrodyti sukčiavimas arba nesaugi internetinė svetainė, gali būti viskas, ko darbuotojams reikia norint išvengti daugumos problemų internete.

Taip pat turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kaip surasti geriausią, kokį tik galite, nemokamą kenkėjiškų programų šalinimo įrankį. Nors yra begalė mokamų versijų, tačiau taip pat yra ir daugybė nemokamų įrankių, suteikiančių tą pačią paslaugą. Reguliariai paleidus vieną iš šių kenkėjiškų programų šalinimo įrankį, kompiuteriuose neužsiliks nieko užslėpto.

Slaptažodžio apsauga

Dauguma verslų papuola į spąstus, nes naudoja silpnus arba tuos pačius slaptažodžius. Nors gali būti sunku tiksliai žinoti, koks slaptažodis Jums reikalingas kiekvienai svetainei, tačiau nepaprastai svarbu, kad savo versle nustatytumėte kokį nors slaptažodžių apsaugos protokolą. Nenustatykite to paties slaptažodžio viskam: nuo internetinės bankininkystės iki savo svetainės. Tai Jūsų verslui vėliau gali sukelti problemų.

Vietoj to, turėtumėte sukurti naujus ir tvirtus slaptažodžius kiekvienam naujam prisijungimui. Laikykite juos saugioje ir užšifruotoje vietoje, kad galėtumėte jais pasinaudoti kada tik Jums prireiks. Jei radote aukštos kokybės slaptažodžių tvarkyklę, tuomet visi slaptažodžiai, kuriuos įvedate, turėtų būti saugūs.

Įdiekite savo atnaujinimus

Mes visi galime būti kalti spustelėję „ignoruoti“, vietoj to, kad leistume kompiuteriams atsinaujinti. Kad ir kaip bebūtų, taip besielgdami dažniausiai mes padarome daugiau žalos nei naudos. Taip, vartotojo sąsaja gali pasikeisti, taip pat gali būti keli pakeitimai, kurie jums nepatinka. Vis dėlto atnaujinimai vis dar yra nepaprastai svarbūs. Jei neleidžiate atnaujinimų, Jūsų kompiuteris gali pastebimai sulėtėti.

Dar svarbiau tai, kad daugelis programinės įrangos tiekėjų tam tikru metu atsisako senesnės savo produktų versijos. Jei neįdiegsite atnaujinimų, gali atsitikti taip, kad naudositės klaidinga ir nepalaikoma programinės įrangos versija. Jei kažkas nutiks ne taip, dažnai pastebėsite, kad programinės įrangos tiekėjas nepadės senesnių versijų vartotojams. Turite įsitikinti, kad turite geriausią įmanomą programinę įrangą ir versiją. Taip būsite tikri, kad visuomet gausite reikiamą pagalbą, jei nutiks kas nors negero.

Tinkamai prižiūrėkite savo kompiuterius

Net jei Jūsų verslas nėra visiškai skaitmeninis, Jūsų biuro kompiuteriai tikriausiai bus viena iš svarbiausių Jūsų veiklos dalių. Turite būti tikri, kad darote viską, kas Jūsų galioje, kad pasirūpintumėte savo kompiuteriais. Skirkite laiko tinkamo kompiuterių priežiūros būdo paieškoms, ir Jūs visada galėsite gauti iš to naudą. Nesvarbu, ar ieškote slaptažodžių tvarkyklės, ar tinkamos apsaugos nuo kenkėjiškų programų, visada yra kas nors, ką galite padaryti, kad kuo geriau pasirūpintumėte savo biuro kompiuteriais.

Turite klausimu kaip tinkamai apsaugoti verslą?

Nelaukite! Kreipkitės jau dabar!

verslui@itbites.lt arba 8-659-22259